SK slovensky   EN english
IBA CHEMOLAK, s.r.o.
IBA CHEMOLAK, s.r.o.
IBA CHEMOLAK, s.r.o.
IBA CHEMOLAK, s.r.o.
IBA CHEMOLAK, s.r.o.
IBA CHEMOLAK, s.r.o.

Profil spoločnosti

O spoločnosti IBA CHEMOLAK

IBA CHEMOLAKV roku 2010 vzniká na Slovensku nový spoločný podnik IBA Chemolak, s.r.o., ktorý založili Chemolak a.s. a turecká spoločnosť IBA Kimya so sídlom v Ankare. Zameriavať sa bude na výrobu a predaj práškových náterových látok.
Investície Chemolaku a spoločnosti IBA Kimya dosiahli po 500.000 eur. Najväčší producent práškových náterových látok v Turecku hľadal skúseného výrobcu tejto komodity v regióne. Spoločnosť transferom časti technológií a know-how na Slovensko pripravila pôdu pre plánované zvýšenie výroby, nakoľko produkcia spoločného podniku bude smerovať na trhy strednej a východnej Európy.
Nová spoločnosť začala prevádzku v existujúcich priestoroch spoločnosti Chemolak. Dlhodobé skúsenosti oboch partnerov vo výrobe práškových náterových látok ako aj stabilné zázemie spoločnosti zaručujú vysokú kvalitu výsledného produktu podporeného spoľahlivým servisom a ponúkanými zákazníckymi službami. Spoločnosť dodáva na trh výrobky pod spoločným označením Iba Kimya.

 

O spoločnosti IBA KIMYA

IBA KIMYASpoločnosť IBA KIMYA bola založená v Ankare v roku 1977. Po začiatkoch s izolačnými chemikáliami, riedidlami a rozpúšťadlami, sa spoločnosť IBA Kimya rozhodla pokračovať s elektrostatickými práškovými náterovými látkami, ktoré sú nielen ekonomické a priateľské k životnému prostrediu, ale taktiež poskytujú prvotriednu ochranu, nekonečne trvácny odtieň a možnosť výberu prevedenia. IBA Kimya začala s výrobou práškových náterových látok s licenciou Oxyplast Belgicko v roku 1995.

IBA Kimya je spoločnosť zameraná na zákazníka, poháňaná inovatívnymi riešeniami, ktorá vyrába a distribuuje práškové náterové látky a taktiež poskytuje poradenstvo svojim zákazníkom po celom svete.

Kombináciou medzinárodnej expertízy a lokálneho servisu, práškové náterové látky pod značkou IBA Kimya predstavujú kvalitu a silu. Vďaka úzkej spolupráce so zákazníkmi, je tu silná väzba k investovaniu do dlhodobých obchodných partnerstiev za účelom vývoja nových výrobkov a technológií.

IBA Kimya sa stala vedúcou výrobnou spoločnosťou v oblasti priemyslu  práškových náterových látok, a to najmä vďaka porozumeniu potrieb a výziev zákazníkov. Jej kompletný sortiment výrobkov zahŕňajúci inovatívne výrobky, poskytuje možnosť uspokojiť jedinečné potreby zákazníkov a pomôcť im využiť výhody špeciálnej situácie na trhu vždy včas.

IBA Kimya neustále zvyšovala hodnotu svojej značky a podiel na trhu zvýšením počtu svojich výrobných závodov na 3, a ročnej výrobnej kapacity na 20 000 ton.

IBA Kimya neustále zlepšuje zákaznícky servis a kvalitu výrobkov používaním Systému riadenia kvality, čo je manažérska stratégia zameraná na implementáciu kvality do každého organizačného procesu. Systém riadenia kvality bol vo veľkej miere aplikovaný vo výrobe, kontrole kvality, oddelení výskumu a vývoja, vzdelávacích programoch a zákazníckom servise.

Systém riadenia kvality poskytuje dáždnik, pod ktorým sa každý v spoločnosti môže usilovať a vytvárať spokojnosť zákazníka, a neustále znižovať reálne náklady.

Je známe že spokojnosť zákazníka môže byť dosiahnutá len poskytnutím vysoko kvalitných výrobkov. Neustále zlepšovanie kvality výrobkov sa ukazuje ako jediná cesta zachovania vysokej úrovne spokojnosti nášho zákazníka.